Mechanika pojazdowa

 • Mechanika

  Dokonujemy kompleksowych napraw z zakresu mechaniki pojazdowej w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych.

  Posiadamy doskonale wyposażone zaplecze techniczne. Usługi wykonywane są z należytą precyzją przez doświadczonych mechaników. Każda naprawa jest szczegółowo omawiana z klientem oraz przebiega sprawnie i terminowo.

  Dbamy o to aby wszystkie naprawy były wykonywane z należytą starannością, bierzemy 100% odpowiedzialność za wykonywane przez nas usługi.

  Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych oraz firm, posiadających własne pojazdy oraz korzystających z wynajmów długoterminowych.

  Współpracujemy z niemalże wszystkimi flotami samochodowymi w Polsce.

  Zadzwoń: 787 239 254


Blacharstwo / Lakiernictwo

 • Blacharstwo

  Oferujemy naprawy powypadkowe samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Wszystkie naprawy blacharskie wykonujemy terminowo i rzetelnie dzięki doskonale wyposażonemu zapleczu technicznemu. Na każdą naprawę blacharską udzielmy gwarancji.

  Konserwacje
  Konserwacje podwozia i profili zamkniętych w pojazdach nakładamy natryskowo za pomocą najwyższej jakości materiałów do zabezpieczania karoserii. Gwarantujemy wysoką jakość.

  Zadzwoń: 517 221 099

 • Lakiernictwo

  Posiadamy bezpyłową komorę lakierniczą . Priorytetem jest dla nas trwałość powłoki lakierniczej oraz jej perfekcyjny wygląd. Po zabiegu lakierowania zabezpieczmy powłokę poprzez woskowanie.

  Lakiery oraz materiały lakiernicze stosowane przez naszych specjalistów dobierane są z pełną dbałością o środowisko.

  Zadzwoń: 517 221 099

 • Naprawy bezgotówkowe

  Naprawy bezgotówkowe wykonywane są przez wysoko wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem.

  Wyceny kosztów naprawy wykonywane są za pomocą programu AUDATEX. Każdemu klientowi na czas naprawy bezgotówkowej oferujemy bezpłatnie samochód zastępczy.

  W naszej firmie otrzymają Państwo pełną obsługę na płaszczyźnie naprawy z OC lub AC poczynając od zgłoszenia szkody, przez proces likwidacji szkody oraz weryfikację kosztorysu otrzymanego przez ubezpieczalnie i jeżeli to potrzebne sporządzenie kosztorysu przez niezależnych rzeczoznawców motoryzacyjnych, tak aby każdy kosztorys opiewał na stan faktyczny uszkodzeń, aż po dopełnienie wszelkich formalności i zdanie naprawionego pojazdu klientowi.

  Zadzwoń: 517 221 099

 • Kosmetyka

  Oferujemy  zabiegi kosmetyczne pojazdów takie jak polerowanie nadwozia. Dla utrzymania jak najdłuższego efektu polerowania po każdym tego typu zabiegu wykonujemy woskowanie lakieru.

  Po każdym polerowaniu  nadwozia wykonujemy dokładne mycie i sprzątanie auta przed wydaniem go klientowi.

  Regularna troska o lakier samochodu, pozwoli na utrzymanie go w dobrej kondycji przez długie lata oraz oczyści lakier z groźnych dla niego zanieczyszczeń.

  Wykonujemy kompleksowe przygotowanie samochodu przed sprzedażą w celu uzyskania jak najwyższej kwoty za sprzedaż pojazdu.

  Zadzwoń: 517 221 099

 • Samochody zastępcze

  Na czas naprawy bezgotówkowej Państwa auta, oferujemy bezpłatnie samochody zastępcze . Dostępne są również przy wykonywaniu innych napraw odpłatnie.

  Zadzwoń: 517 221 099


Wulkanizacja

 • Wymiana, naprawa, sprzedaż oraz przechowywanie opon

  Posiadamy bogaty asortyment opon w konkurencyjnych cenach. Pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie do wymiany opon i wyważania kół. Wymiany opon oferowane przez naszą firmę wykonywane są w pojazdach osobowych i dostawczych.

  Zadzwoń: 787 239 254


Klimatyzacja

Klimatyzacja
 • Serwis klimatyzacji

  Oferujemy serwis klimatyzacji wraz z dezynfekcją. Zajmujemy się napełnianiem, odgrzybianiem układów klimatyzacji, naprawą oraz wymianą podzespołów. Dbamy o to aby każdy nasz klient oddychał dobrej jakości powietrzem wolnym od grzybów i innych bakterii tworzących się w układach klimatyzacji, dlatego odgrzybianie wykonywane jest metodą ultradźwiękową.

  Zadzwoń: 787 239 254


Pozostałe

 • Pomoc drogowa

  Oferujemy całodobowy hol. Holujemy pojazdy osobowe oraz dostawcze.

  Zadzwoń – 787 239 254

  Dzwoń w razie potrzeby, przyjedziemy i bezpiecznie przewieziemy auto!

  Podczas kolizji bądź uszkodzeń mechanicznych pojazdu, które nie pozwala na dalszą jazdę doskonale wiemy, jak potrzebna jest szybka pomoc. Dlatego staramy się, aby to nasze lawety były najszybsze w Trójmieście.

auto zastępcze
 • Samochody zastępcze

  Naszym klientom oferujemy flotę samochodów zastępczych – osobowych i dostawczych. Nieustannie ją modernizujemy oraz dbamy o to, aby każdy klient otrzymał pojazd zastępczy podobnej klasy, jak ten pozostawiony w naszym warsztacie do naprawy.

  Wszystkie auta zastępcze, wydawane klientom mają pełny zbiornik paliwa.

Znalazłeś usługę dla siebie?

Przyjedź do nas lub napisz, odpiszemy lub oddzwonimy i umówimy się na dogodny termin.

Kontakt

Ergebnisse aus dem themenschwerpunkt vom wissen zum handeln – neue wege ghostwriter preise zum nachhaltigen konsum.