Mechanika pojazdowa

 • Mechanika

  Dokonujemy kompleksowych napraw z zakresu mechaniki pojazdowej w samochodach osobowych, dostawczych.

  Posiadamy doskonale wyposażone zaplecze techniczne. Usługi wykonywane są z należytą precyzją przez doświadczonych mechaników. Każda naprawa jest szczegółowo omawiana z klientem oraz przebiega sprawnie i terminowo.

  Dbamy o to aby wszystkie naprawy były wykonywane z należytą starannością, bierzemy 100% odpowiedzialność za wykonywane przez nas usługi.

  Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych oraz firm, posiadających własne pojazdy oraz korzystających z wynajmów długoterminowych.

  Współpracujemy z niemalże wszystkimi flotami samochodowymi w Polsce.

  Zadzwoń: 787 239 254

 • Geometria

  Wykonujemy pełna regulację geometrii kół oraz zbieżności pojazdów.


Blacharstwo / Lakiernictwo

 • Usuwanie wgnieceń

  Usuwamy wgniecenia karoserii bez konieczności lakierowania w zależności od wgniecenia stosujemy metody klejowe, puller, PDR, przy dużych wgnieceniach używamy profesjonalnych ssawek pneumatycznych.

  Zadzwoń: 517 221 099

 • Blacharstwo

  Oferujemy naprawy powypadkowe samochodów osobowych, dostawczych. Wszystkie naprawy blacharskie wykonujemy terminowo i rzetelnie dzięki doskonale wyposażonemu zapleczu technicznemu. Na każdą naprawę blacharską udzielmy gwarancji.

  Konserwacje
  Konserwacje podwozia i profili zamkniętych w pojazdach nakładamy natryskowo za pomocą najwyższej jakości materiałów do zabezpieczania karoserii. Gwarantujemy wysoką jakość.

  Zadzwoń: 517 221 099

 • Lakiernictwo

  Posiadamy bezpyłową komorę lakierniczą . Priorytetem jest dla nas trwałość powłoki lakierniczej oraz jej perfekcyjny wygląd. Po zabiegu lakierowania zabezpieczmy powłokę poprzez woskowanie.

  Lakiery oraz materiały lakiernicze stosowane przez naszych specjalistów dobierane są z pełną dbałością o środowisko.

  Zadzwoń: 517 221 099

 • Naprawy bezgotówkowe

  Naprawy bezgotówkowe wykonywane są przez wysoko wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem.

  Wyceny kosztów naprawy wykonywane są za pomocą programu AUDATEX. Każdemu klientowi na czas naprawy bezgotówkowej oferujemy bezpłatnie samochód zastępczy.

  W naszej firmie otrzymają Państwo pełną obsługę na płaszczyźnie naprawy z OC lub AC poczynając od zgłoszenia szkody, przez proces likwidacji szkody oraz weryfikację kosztorysu otrzymanego przez ubezpieczalnie i jeżeli to potrzebne sporządzenie kosztorysu przez niezależnych rzeczoznawców motoryzacyjnych, tak aby każdy kosztorys opiewał na stan faktyczny uszkodzeń, aż po dopełnienie wszelkich formalności i zdanie naprawionego pojazdu klientowi.

  Zadzwoń: 517 221 099

 • Autodetailing

  Wykonujemy samochodowe zabiegi pielęgnacyjne takie jak korekty lakieru, usuwanie smoły i żywicy, glinkowanie lakieru, polerowanie nadwozia jak również w zależności od preferencji klienta zabezpieczanie lakieru woskiem twardym, powłokami polimerowymi lub też nakładanie powłok ceramicznych, czyszczenie oraz zabezpieczenie felg, pielęgnacja wnętrza, zabezpieczenie plastików zewnętrznych, konserwacja opon, zabezpieczanie szyb powłokami hydrofobowymi, polerowanie reflektorów.

  Wszystkie zabiegi składające się na autodetailing mają za zadanie przywrócenia dawnego blasku niemalże tak jak w dniu wyjazdu Państwa samochodu z salonu.

 • Samochody zastępcze

  Na czas naprawy bezgotówkowej Państwa auta, oferujemy bezpłatnie samochody zastępcze (nie starsze niż 3 lata). Dostępne są również przy wykonywaniu innych napraw odpłatnie.

  Zadzwoń: 517 221 099


Wulkanizacja

 • Wymiana, naprawa, sprzedaż oraz przechowywanie opon

  Posiadamy bogaty asortyment opon w konkurencyjnych cenach. Pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie do wymiany opon i wyważania kół. Wymiany opon oferowane przez naszą firmę wykonywane są w pojazdach osobowych i dostawczych.

  Zadzwoń: 787 239 254


Klimatyzacja

Klimatyzacja
 • Serwis klimatyzacji 1234yf

  Oferujemy serwis klimatyzacji wraz z dezynfekcją. Zajmujemy się napełnianiem, sprawdzaniem szczelności, odgrzybianiem układów klimatyzacji, naprawą oraz wymianą podzespołów.Dbamy o to aby każdy nasz klient oddychał dobrej jakości powietrzem wolnym od grzybów i innych bakterii tworzących się w układach klimatyzacji, dlatego odgrzybianie wykonywane jest według preferencji klienta  metodą ultradźwiękową lub ozonowaniem.

  Zadzwoń: 787 239 254

 • Płukanie układów klimatyzacji

  Przy każdorazowej wymianie podzespołów klimatyzacji, każdy układ obowiązkowo poddajemy procesowi płukania ze względu na zabrudzenia powstałe w skutek eksploatacji.

  Zadzwoń: 787 239 254


Pozostałe

 • Pomoc drogowa

  Oferujemy całodobowy hol. Holujemy pojazdy osobowe oraz dostawcze.

  Zadzwoń – 517 221 099

  Dzwoń w razie potrzeby, przyjedziemy i bezpiecznie przewieziemy auto!

  Podczas kolizji bądź uszkodzeń mechanicznych pojazdu, które nie pozwala na dalszą jazdę doskonale wiemy, jak potrzebna jest szybka pomoc. Dlatego staramy się, aby to nasze lawety były najszybsze w Trójmieście.

auto zastępcze
 • Samochody zastępcze

  Naszym klientom oferujemy flotę samochodów zastępczych (nie starszych niż 3 lata) – osobowych i dostawczych. Nieustannie ją modernizujemy oraz dbamy o to, aby każdy klient otrzymał pojazd zastępczy podobnej klasy, jak ten pozostawiony w naszym warsztacie do naprawy.

  Wszystkie auta zastępcze, wydawane klientom mają pełny zbiornik paliwa.

Znalazłeś usługę dla siebie?

Przyjedź do nas lub napisz, odpiszemy lub oddzwonimy i umówimy się na dogodny termin.

Kontakt